Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

Test IgE na alergie

Kód: 800018-1
Značka: PrimaLab
278 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Špičkový rychlý test na detekci imunoglobulinů třídy E (IgE) od švýcarské firmy PRIMA Lab SA. Test je určen pro sebetestování. Provádí se z kapky krve. Slouží jako pomůcka k časné identifikaci možné alergické reakce. Hraniční koncentrace je 100 UI/ml.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je imunoglobulin E (IgE)?  Jedná se o protilátky produkované imunitním systémem. Jsou zodpovědné za reakce časné přecitlivělosti. Jejich zvýšená koncentrace bývá při alergických reakcích. IgE protilátky mají úlohu i v antiparazitární obraně, stimulují procesy k vypuzení, například kašlání, kýchání, zvýšení peristaltiky střev, průjem.

Pro koho je test vhodnýTest se doporučuje všem lidem, kteří vykazují příznaky alergické reakce: svědění a/nebo zarudnutí kůže, podráždění očí, opakované kýchání, průjem, rýma...

Princip testu: Rychlý protilátkový kvalitativní test, který detekuje přítomnost vyšších než normálních hladin IgE protilátek (hraniční koncentrace je 100 UI/ml) ve vzorcích krve. Výsledek se odečítá vizuálně, bez použití přístroje. Relativní specificita testu je 91,42%, relativní senzitivita je 93,42% a přesnost je 92,46%. Test obsahuje všechny komponenty potřebné k testování. Další údaje a přesný postup testování - viz příbalový leták.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy jiné
Záruka: dle expirace