Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

Syfilis rychlý kazetový test

Kód: ISY-402
Značka: Alltest
39 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024

Syfilis rychlý kazetový test slouží ke kvalitativní detekci protilátek proti Treponema Pallidum ze vzorku plné krve, séra nebo plazmy. Slouží jako diagnostická pomůcka při určení onemocnění syfilis. Minimální prodej 40 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Syfilis (též příjice nebo lues) je pohlavně přenosná infekce způsobovaná bakterií Treponema pallidum. Hlavním způsobem přenosu je pohlavní styk; během těhotenství nebo při porodu však může být přenesena i z matky na plod, což má za následek kongenitální syfilis.

Syfilis rychlý kazetový test na protilátky proti syfilis je kvalitativní imunochromatografický test, který  s vysokou citlivostí a specifitou detekuje anti- treponemální protilátky (IgA, IgM a IgG) proti antigenům Treponema pallidum (17 kDa, 15 kDa, 47 kDa) v lidské plné krvi / séru / plazmě. Souprava obsahuje vše k provedení testu. Výsledek se odečítá vizuálně po 10 minutách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy jiné
Záruka: dle expirace