Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

Strep A kazetový test, 20ks/bal

Kód: IST-502
Značka: Alltest
ZDARMAZDARMA
Strep A s komponenty
33 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Tento test slouží k detekci antigenů Strep A ze vzorků výtěru z krku, který pomáhá při diagnostice infekce streptokoky skupiny A. Balení obsahuje pozitivní i negativní kontrolu. Možno objednat nejméně 1 bal=20 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Streptococcus pyogenes může způsobit závažné infekce, jako je faryngitida, respirační infekce, impetigo, endokarditida, meningitida, puerperální sepse a artritida. Pokud se streptokoková infekce neléčí, může vést k závažným zdravotním komplikacím, včetně revmatické horečky a peritonzilárního abscesu. Streptoková nákaza vyžaduje léčbu antibiotiky.

Strep A Rapid Test Cassette je rychlý test ke kvalitativní detekci přítomnosti antigenů Strep A ve vzorku výtěru z krku. Test využívá specifické protilátky k selektivní detekci Strep A a poskytuje výsledky během 5 minut. Pro správnost výsledku je důležitý odběr vzorku tak, jak je popsaný v příbalovém letáku. Test obsahuje všechny komponenty potřebné k provedení testu včetně pozitivní i negativní kontroly.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy jiné
Záruka: dle expirace