Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

PSA, rychlý semikvantitativní kazetový test, 10ks/bal

Kód: TPS-402
Značka: Alltest
29,50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Rychlý test pro semikvantitativní detekci prostatického specifického antigenu (PSA) v lidské plné krvi, séru nebo plazmě. Slouží jako pomůcka ke stanovení diagnózy rakoviny prostaty, benigní hyperplazie prostaty a prostatitidy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostatický specifický antigen (PSA) je produkován žlázovými a endoteliálními buňkami prostaty.   PSA byl detekován v různých tkáních mužského urogenitálního systému, ale vylučují ho pouze žlázové a endoteliální buňky prostaty. Hladina PSA v séru zdravých mužů je mezi 0,1 ng/ml a 2,6 ng/ml. Může být zvýšena u maligních stavů, jako je rakovina prostaty, a u benigních stavů, jako je benigní hyperplazie prostaty a prostatitida. Hladina PSA 3 až 10 ng/ml se považuje za „šedou zónu“ a hladiny nad 10 ng/ml  svědčí možné rakovině prostaty.

Test prostatického specifického antigenu je nejcennějším dostupným nástrojem pro diagnostiku časného karcinomu prostaty. Mnoho studií potvrdilo, že přítomnost PSA je nejužitečnější a významný nádorový marker známý pro rakovinu prostaty a prostatickou infekci benigní hyperplazie prostaty (BPH).

Test obsahuje všechny komponenty pro testování. Výsledek se odečítá po 5 minutách vizuálně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy jiné
Záruka: dle expirace