Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

MDMA (extáze) 500, kazetový test

Kód: DMD-102
Značka: Alltest
23,90 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Rychlý imunochromatografický kazetový test ke kvalitativní detekci metylendioxymetamfetaminu - extáze v lidské moči. Cut-off 500 ng/ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlý imunochromatografický kazetový test ke kvalitativní detekci metylendioxymetamfetaminu - extáze v lidské moči s cut-off koncentrací 500 ng/ml. Pouze pro profesionální in vitro diagnostiku. MDMA Rapid Test Cassette je rychlý screeningový test moči, který lze provést bez použití přístroje. Test využívá monoklonální protilátku k selektivní detekci zvýšených hladin MDMA v moči. Test poskytuje pozitivní výsledek, když koncentrace MDMA v moči překročí 500 ng/ml. Porovnání s jiným komerčně dostupným rychlým testem a s GC/MS potvrdilo, že přesnost testu je ?99,9%, analytická citlivost je ?99% při koncentracích 50% nad a 50% pod cut-off testu. Další charakteristiky testu, postup provedení testu i možná omezení testu jsou uvedeny v příbalovém letáku. Uchovávejte zabalené v uzavřeném sáčku buď při pokojové teplotě, nebo v chladničce (2-30°C). Test je stabilní do data expirace vytištěného na zataveném obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy jiné
Záruka: dle expirace