Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

HIV-1/2, OraQuick ADVANCE®

Kód: OQ-HIV
Značka: GEER MEDICAL
625 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

OraQuick ADVANCE® je rychlý imunotest pro kvalitativní detekci protilátek proti viru HIV – 1/2 ze vzorku slin, plné krve, plazmy, nebo séra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HIV (z angl. Human Immunodeficiency Virus, virus lidské imunitní nedostatečnosti) je virus, který může způsobovat nemoc AIDS, čili syndrom získané imunitní nedostatečnosti, též syndrom získaného selhání imunity. HIV se přenáší především krví, některými sexuálními aktivitami a z matky na dítě. Běžný kontakt s nakaženou osobou nepředstavuje žádné riziko. Virus je obsažen v tělních tekutinách nakažené osoby. Kontaktem tělní tekutiny obsahující virus se sliznicí nebo otevřenou ranou může dojít k přenosu. Po nechráněném styku s neznámým partnerem, avšak v dostatečném časovém odstupu nutném pro správnou diagnózu, je vhodné podstoupit testy na přítomnost protilátek. Nákaze tak již samozřejmě nelze zabránit, ale lze zabránit nákaze dalších partnerů a včasnou léčbou zlepšit prognózu nemoci.

OraQuick ADVANCE® je rychlý profesionální test na detekci protilátek proti viru HIV-1 a HIV-2. Na provedení není potřebný žádný přístroj, výsledek se odečítá vizuálně po 20 minutách. Testovací souprava obsahuje všechny komponenty potřebné k provedení testu (1 testovací zařízení, 1 lahvička s detekčním činidlem). Test má 100% senzitivitu i specificitu.
OraQuick ADVANCE® je jediným rychlým testem, který detekuje HIV - 1/2 ze slin, který má certifikaci CE (EU) a FDA (USA).

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy jiné
Záruka: dle expirace