Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

Hepatitida C, rychlý kazetový test

Kód: IHC-402
Značka: Alltest
42 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024

HCV Rapid Test Cassette je rychlý imunochromatografický test pro kvalitativní detekci protilátek proti viru hepatitidy C v lidské plné krvi, séru nebo plazmě. Test je určen pouze pro profesionální in vitro diagnostiku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HCV Rapid Test Cassette je rychlý test ke kvalitativní detekci přítomnosti protilátek proti HCV ve vzorku plné krve, séra nebo plazmy. Test využívá konjugát koloidního zlata s antigenem HCV a rekombinantní HCV proteiny k selektivní detekci protilátek proti HCV v plné krvi, séru nebo plazmě. Rekombinantní HCV proteiny použité v testovací soupravě jsou kódovány genomy jak pro strukturální (nukleokapsidové), tak pro nestrukturální proteiny. Soupravu lze skladovat při pokojové teplotě nebo v chladničce (2-30 °C). Testovací kazeta je stabilní do data expirace vytištěného na zataveném obalu. Test musí zůstat v uzavřeném obalu až do použití. NEZMRAZUJTE. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy jiné
Záruka: dle expirace