Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

Hepatitida B, rychlý kazetový test

Kód: IHBSG-402
Značka: Alltest
39 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.7.2024

Rychlý test pro kvalitativní detekci HBsAg (povrchový-surface antigen viru hepatitidy B) ze vzroků plné lidské krve, séra, nebo plazmy. Pouze pro profesionální in vitro diagnostiku.    Mez detekce testu : 1 ng/ml HBsAg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Virová hepatitida je systémové onemocnění postihující především játra. Většina případů akutní virové hepatitidy je způsobena virem hepatitidy A, virem hepatitidy B (HBV) nebo virem hepatitidy C. Komplexní antigen nacházející se na povrchu HBV se nazývá HBsAg.  Při typické infekci hepatitidou B je chronická infekce HBV definována buď jako přítomnost HBsAg v séru po dobu alespoň 6 měsíců, nebo jako přítomnost HBsAg u osoby, která má negativní testy na protilátky imunoglobulinu M proti jádrovému antigenu hepatitidy B. Na rozdíl od osob, které se zotaví z akutní infekce HBV, se u osob s chronickou infekcí HBV nevyvinou anti-HBs a HBsAg typicky přetrvává po desetiletí.     HBsAg Rapid Test Cassette je rychlý test ke kvalitativní detekci přítomnosti HBsAg ve vzorku plné krve, séra nebo plazmy. Test využívá kombinaci monoklonálních protilátek k selektivní detekci zvýšených hladin HBsAg v plné krvi, séru nebo plazmě.

Test slouží jako pomůcka při diagnostice infekce HBsAg. Je určen pro použití vyškoleným zdravotnickým personálem. Test poskytuje předběžné výsledky. Negativní výsledky nevylučují infekci virem hepatitidy B a nelze je použít jako jediný základ pro léčbu nebo jiné rozhodnutí o léčbě. Není určeno k samotestování. Není určeno pro použití v místě péče v blízkosti pacienta. Není vhodný pro screening dárců krve.                                                                                                                                                                   

Test HBsAg Rapid Test Cassette byl testován na klinických vzorcích séra, plazmy a plné krve a porovnán s testem CMIA s označením CE. Výsledky ukazují, že relativní senzitivita HBsAg Rapid Test Cassette je 99,87 % a relativní specificita je 99,86 %.

Test je certifikován : CE 2934

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy jiné
Záruka: dle expirace