Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

Helicobacter pylori test

Kód: 800017-1
Značka: PrimaLab
259 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Špičkový rychlý test na detekci protilátek proti Helicobacter pylori (HP) od švýcarské firmy PRIMA Lab SA. Test je určen pro sebetestování. Provádí se z kapky krve. Slouží jako pomůcka k časné identifikaci možné infekce HP. Hraniční koncentrace je 15 AU/mL.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je Helicobacter pylori?  HP je bakterie, která kolonizuje žaludeční sliznici. Vyskytuje se přibližně u 50% populace, přičemž pravděpodobnost výskytu roste s věkem. Helicobacter pylori je podle WHO klasifikován jako karcinogen 1. třídy. Porušuje obranné mechanizmy slizniční bariéry a je jedním z nejdůležitějších faktorů v patogenezi chronické gastritidy, peptických vředů a rakoviny žaludku.

Pro koho je test vhodný? Test je vhodný pro každého, u koho se objevují příznaky infekce HP, jako nepříjemné bolesti a pálení v nadbříšku a žaludku, hlavně v době mezi jídly a v noci, špatné trávení, průjem nebo zácpa, říhání, nadýmání a plynatost, pálení žáhy, hořká pachuť v ústech, nechutenství, nevolnost, zvracení a ztráta hmotnosti.

Princip testu: Rychlý kvalitativní test, který detekuje přítomnost protilátek proti Helicobacter pylori (hraniční koncentrace je 15 AU/ml) ve vzorcích krve. Výsledek se odečítá vizuálně, bez použití přístroje. Relativní specificita testu je 84,2%, relativní senzitivita je 95,8% a přesnost je 87%. Test obsahuje všechny komponenty potřebné k testování. Další údaje a přesný postup testování - viz příbalový leták.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy jiné
Záruka: dle expirace