Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

COVID-19 Chřipka A/B RSV RT Kit (Swab) - NOS/NOSOHLTAN sada 25ks

Kód: COVID-19-RSV
Značka: Goldsite
ZDARMAZDARMA
20230127 164720xx
31,36 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

EXPIRACE 31.12.2024

Kombinovaný rychlý test SARS-CoV-2 & Flu A/B & RSV je laterální průtoková chromatografická imunoanalýza pro kvalitativní a diferenciální detekci SARS-CoV-2, nukleoproteinových antigenů viru chřipky typu A a typu B (chřipka A/B ) a antigeny RSV ve vzorcích výtěru z nosu nebo výtěru z nosu a hltanu.Tímto testem lze detekovat všechny mutace SARS-COV-2 včetně OMICRONu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinovaný rychlý test SARS-CoV-2 & Flu A/B & RSV je laterální průtoková chromatografická imunoanalýza pro kvalitativní a diferenciální detekci SARS-CoV-2, nukleoproteinových antigenů viru chřipky typu A a typu B (chřipka A/B ) a antigeny RSV ve vzorcích výtěru z nosu nebo výtěru z nosu a hltanu.

Obsah balení

25x antigení rychlotest Goldsite COVID-19 + FLU A/B + RSV, 25x tyčinka s vatovým tampónem, 25x antigenový extrakční pufr (buffer), 25x antigenová extrakční zkumavka, 1x příbalový leták v českém jazyce

Výtěry z nosu nebo nosohltanu

Výsledky za 15 minut

Vynikající výkon ve srovnání s molekulárními metodami

Skladování při pokojové teplotě

Návod k použití

Prohlášení o shodě

Prohlášení o produktu pro schopnost detekce hlavních variant

Interpretace výsledků

Doba použitelnosti: do skončení exspirace 31.12.2024,  skladovací podmínky: 4-30°C 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy na COVID
Záruka: dle expirace