Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@eliteq.cz.

Chlamydia rychlý kazetový test, 20ks/bal

Kód: ICH-502
Značka: Alltest
39 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Chlamydia rychlý kazetový test je rychlý imunochromatografický test pro kvalitativní detekci Chlamydia trachomatis v cervikálním nebo uretrálním výtěru nebo v mužské moči. Test slouží jako pomůcka při diagnostice chlamydiové infekce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chlamydia trachomatis je nejčastější příčinou pohlavně přenosné pohlavní infekce na světě.  Chlamydia trachomatis má vysokou prevalenci, jak v asymptomatické formě, tak s častými závažnými komplikacemi u žen i u novorozenců. Mezi komplikace chlamydiové infekce u žen patří zánět děložního hrdla (cervicitida), zánět močové trubice (uretritida), zánět deložní sliznice (endometritida), zánětlivé onemocnění pánve (PID) a zvýšený výskyt mimoděložního těhotenství a neplodnosti. Přenos onemocnění během porodu z matky na novorozence může vyústit v inkluzní zánět spojivek (konjunktivitidu) nebo zápal plic. U mužů mezi komplikace způsobené chlamydiemi patří uretritida a epididymitida (zánět močové trubice a nadvarlete).  Přibližně 70 % žen s endocervikální infekcí a až 50 % mužů s infekcí močové trubice je asymptomatických. Chlamydia rychlý kazetový test je rychlý test ke kvalitativní detekci chlamydiového antigenu z výtěru z děložního čípku u žen, a u mužů z výtěru z močové trubice, nebo z moči. Pro získání vypovídajícího výsledku je mimořádně důležitá kvalita získaných vzorků. Detekce chlamydií vyžaduje energickou a důkladnou techniku odběru, která poskytuje spíše buněčný materiál, než jen tělesné tekutiny. Postup testování včetně odběru vzorků najdete v příbalovém letáku. Výsledek získáte vizuálním odečtem do 10 minut. Tesovací souprava obsahuje vše potřebné pro provedení testu. Test je určen pouze pro profesionální in vitro diagnostiku. Chlamydia rychlý kazetový test má v porovnaní s PCR metodou vysokou senzitivitu a specificitu. Protilátka použitá v testu Chlamydia rychlý kazetový test detekuje všechny známé sérotypy Chlamydia. 

Test i sterilní odběrové tampony mají certifikát od notifikované osoby. (CE0123)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy jiné
Záruka: dle expirace