Rychlý Test protilátek IgM/IgG na Covid-19 - sada 25 ks testů

Kód: COVID-19
Akce Tip
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
OBR1
2 000 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.11.2021

RYCHLÝ TEST na protilátky IgG/IgM COVID-19  je laterální průtokový imunochromatografický test pro kvalitativní detekci anti-SARSCoV-2 IgG a IgM ze vzorků lidské plné krve, séra nebo plazmy.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

RYCHLÝ TEST IgG / IgM COVID-19  je laterální průtokový imunochromatografický test pro kvalitativní detekci anti-SARSCoV-2 IgG a IgM ze vzorků lidské plné krve, séra nebo plazmy. Test je určen pro profesionální použití.

Anti-human protilátky IgM resp IgG jsou předem naneseny do oblasti testovací linie IgM resp. IgG membrány. Testovaný vzorek reaguje s antigeny SARS-CoV-2, které jsou konjugovány barevnými částicemi koloidního zlata. Během testu vzorek proniká membránou kapilárním působením a reaguje s anti-human protilátkami IgM resp. IgG v oblasti testovacích linií membrány. Přítomnost barevné linie v oblasti testovací linie IgM a/nebo IgG znamená prokázanou přítomnost protilátek a pozitivní výsledek testu. Nepřítomnost barevné linie v oblasti testovací linie IgM a zároveň IgG indikuje neprokázanou přítomnost protilátek a negativní výsledek testu. Zobrazení barevné linie v oblasti kontrolní linie "C" slouží jako procedurální kontrola a znamená, že bylo přidáno dostatečné množství vzorku a potvrzuje správnou funkci membrány. Její zobrazení podmiňuje správné provedení testu.

Vzorek: plná krev, plazma, sérum

Souprava obsahuje:

 

 

25 ks

testovací kazeta Rychlý Test COVID-19 IgG/IgM

 

25 ks

jednorázová odběrová pipetka

 

25 ks

jednotlivé kapsle s bufferem pro každý test zvlášť

 

1 ks

návod na použití – příbalový leták

 

 

Přesnost testu 90,19%.

Informační leták, prohlášení o shodě, příbalový leták Covid-19-AG a lanceta

Doba použitelnosti: 2 roky,  skladovací podmínky: 4-30°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy
Záruka: dle exspirace